Про нас

15347309338_827f4fdaa8_k

Ми познайомились в подорожі. Автобус їхав до німецького Кьольна на міжнародну зустріч з Папою Римським, який нас не особливо цікавив. Мені було 17, а Оленці – 18. Тоді ми стали великою пригодою один для одного: крали велосипеди вночі, ловили кроликів в парках, підпільно грали на піаніно в якійсь школі і просто були закохані у відкриття нової території. Подорожі ставали чимось надкайфовішим в житті і стан “я в дорозі” – це було все-все-все. За кілька наступних років в мене були десятки країн перед очима — від середньої Азії, Афганістану, Паміру і Кавказу до полярного кола в Норвегії і океану в Португалії.

Минуло 10 років. Дорога та спільний погляд на світ ще раз об’єднали нас. Ми з Оленкою знову подорожуємо разом, ми такі ж авантюрні, непосидючі і такі ж мрійники як у 18.

Ідея щоденника подорожей літала між нами довгий час і тепер маємо цей блог, щоб розповісти про наші мандрівки. Дякуючи всім, хто допомагає в дорозі, хто створює щасливі випадковості, хто також не ховає свій досвід в “папка в папці”, хто мріє бачити нову дорогу попереду, всім хто був на цьому місці до нас і буде після нас, ми клікаємо на кнопку “опублікувати” і сподіваємося, що цей блог стане корисним путівником і натхенням всім, хто відкриває світ разом з нами.

У нашому щоденнику Ви знайдете репортажі з наших подорожей, маршрути на вихідні і довше, огляди спорядження, особливі несподівані місця і фотографії.

Ваші Маріан і Оленка